• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Rechtsbijstand-Das

E-mail Afdrukken PDF

.: DAS rechtsbijstand

DAS voert rechtshulp uit voor o.a. de volgende maatschappijen:

DAS
Fortis
Hema
Ohra
Proteq
Van Lanschot

DAS is één van de rechtsbijstandverzekeraars die de procedure mede financiert. Verzekerden van DAS kunnen zich aanmelden als lid van onze vereniging (als ze dossiernummer vermelden bij aanmelding, wordt er aan hen geen contributie in rekening gebracht). De contributie wordt betaald uit de bijdrage van verzekeraar.

Indien u al lid bent van onze vereniging en de contributie al betaald heeft en verzekerd bent bij DAS dan kunt u de contributie terug krijgen. De contributie wordt betaald uit de bijdrage van DAS. U kunt een verzoek indienen voor teruggave van de contributie door gebruik te maken van deze link. U moet niet vergeten om het dossiernummer van DAS te vermelden.

Website: DAS Rechtsbijstand