• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Rechtsbijstand-Achmea

E-mail Afdrukken PDF

.: Achmea Rechtsbijstand

Achmea Rechtsbijstand is de onafhankelijke uitvoerder van de rechtsbijstandverzekeringen van:

Centraal Beheer Achmea
Interpolis
FBTO
Avero Achmea

Achmea is één van de rechtsbijstandverzekeraars die de procedure mede financiert. Verzekerden van Achmea kunnen zich aanmelden als lid van onze vereniging (als ze dossiernummer vermelden bij aanmelding, wordt er aan hen geen contributie in rekening gebracht). De contributie wordt betaald uit de bijdrage van verzekeraar.

Indien u al lid bent van onze vereniging en de contributie al betaald heeft en verzekerd bent bij Achmea dan kunt u de contributie terug krijgen. De contributie wordt betaald uit de bijdrage van Achmea. U kunt een verzoek indienen voor teruggave van de contributie door een e-mail te sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . U moet niet vergeten om het dossiernummer van Achmea te vermelden.

 

Website: Centraal Beheer Achmea - Interpolis - FBTO - Avero Achmea

Laatst aangepast op woensdag, 20 april 2011 19:50