• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Rechtsbijstand-SRK

E-mail Afdrukken PDF

.: SRK Rechtsbijstand

Stichting SRK Rechtsbijstand voert onafhankelijk rechtshulp uit voor 11 verzekeraars:

AEGON Schadeverzekering N.V.
Anker Verzekeringen N.V.
De Goudse Schadeverzekeringen N.V.
ING Insurance Services
JUWON Onderlinge Schademaatschappij U.A
London Verzekeringen N.V.
Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij N.V.
ING Schadeverzekering Retail N.V.
VAN N.V. (Rialto Verzekeringen)
RVS Schadeverzekering N.V.

SRK is één van de rechtsbijstandverzekeraars die de procedure mede financiert. Verzekerden van SRK kunnen zich aanmelden als lid van onze vereniging (als ze dossiernummer vermelden bij aanmelding, wordt er aan hen geen contributie in rekening gebracht). De contributie wordt betaald uit de bijdrage van verzekeraar.

Indien u al lid bent van onze vereniging en de contributie  al betaald heeft en verzekerd bent bij SRK dan kunt u de contributie terug krijgen. De contributie wordt betaald uit de bijdrage van SRK.U kunt een verzoek indienen voor teruggave van de contributie door een e-mail te sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . U moet niet vergeten om het dossiernummer van SRK te vermelden.

 

Website: SRK Rechtsbijstand

Laatst aangepast op woensdag, 20 april 2011 19:49