• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Rechtsbijstand-Unive

E-mail Afdrukken PDF

.: Univé (SUR)

De Stichting Univé Rechtshulp (SUR) is een onafhankelijk bedrijf van Univé Verzekeringen. Univé voert alleen onder het eigen merk rechtsbijstandverzekeringen.
Univé (SUR) is één van de rechtsbijstandverzekeraars die de procedure mede financiert. Verzekerden van Univé (SUR) kunnen zich aanmelden als lid van onze vereniging (als ze dossiernummer vermelden bij aanmelding, wordt er aan hen geen contributie in rekening gebracht). De contributie wordt betaald uit de bijdrage van verzekeraar.

Indien u al lid bent van onze vereniging en de contributie al betaald heeft en verzekerd bent bij Univé (SUR) dan kunt u de contributie terug krijgen. De contributie wordt betaald uit de bijdrage van Univé (SUR. U kunt een verzoek indienen voor teruggave van de contributie door een e-mail te sturen naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . U moet niet vergeten om het dossiernummer van Univé (SUR) te vermelden.

 

Website: Univé (SUR)

Laatst aangepast op woensdag, 20 april 2011 19:51