• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte

Rechtsbijstand

E-mail Afdrukken PDF

.: rechtsbijstandverzekeringen


Zoals al op de website is aangeven voert de Vereniging DSBdepositos.nl, 3 procedures.

De rechtsbijstand verzekeraars Achmea, Arag, Das, SRK en Univé (SUR) hebben besloten om samen met onze vereniging deze procedures te voeren en mede te financieren. Dit betekent dat als u voor rechtsbijstand verzekerd bent bij één van de genoemde verzekeraars, de contributie voor onze vereniging betaald wordt uit de bijdrage van de verzekeraars. U dient dan wel de schade gemeld te hebben bij uw verzekeraar en uw dossiernummer te vermelden bij het aanmelden van uw lidmaatschap. Indien u pas na de aanmelding als lid over het dossiernummer beschikt dan kunt u dit melden aan Jack Ruijters op e-mail adres: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. .

Indien u verzekerd bent bij VvAA dan wordt door deze verzekeraar de contributie voor 50 % vergoed. U dient dit zelf rechtstreeks met VvAA te regelen.

Via onderstaande lijst kunt u per verzekeringsmaatschappij de meest recente ontwikkelingen over samenwerking en vergoeding terugvinden. Wij adviseren u altijd contact hierover op te nemen met uw verzekeringsmaatschappij.

AEGON Schadeverzekering N.V.
Anker Verzekeringen N.V.

ARAG
Avero Achmea
Centraal Beheer Achmea
DAS
De Goudse Schadeverzekeringen N.V.

FBTO
Fortis
Hema
ING Insurance Services
ING Schadeverzekering Retail N.V.
Interpolis

JUWON Onderlinge Schademaatschappij U.A
London Verzekeringen N.V.
Nationale-Nederlanden Schadeverzekering Maatschappij N.V.
Ohra
Proteq
RVS Schadeverzekering N.V.
SRK
Univé / SUR
VAN N.V. (Rialto Verzekeringen)
Van Lanschot
VvAA

Laatst aangepast op maandag, 04 april 2011 19:19